DP WORK - PL

ROBIMY TO CO NAM WYCHODZI NAJLEPIEJ, PONIEWAŻ WIEMY JAK TO ZROBIĆ...

Rekrutujemy pracowników na różne stanowiska na potrzeby wielu renomowanych firm, skupiających swoją działalność na terenie Republiki Czeskiej.

Agencja DP WORK s.r.o. zapewnia najwyższy poziom usług personalnych na czeskim rynku pracy. 
Jesteśmy w rankingu TOP 5 – 6 Agencji Personalnych w Czechach.

MENADŻER PROJEKTU - TECHNOLOGIE GOOGLE W ŠKODA AUTO ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. ANGIELSKIEGO


OPIS STANOWISKA

Dla naszego kluczowego partnera ŠKODA AUTO a.s. poszukujemy odpowiednich kandydatów na pozycję Menadżer Projektu - Technologie Google.

Masz doświadczenie z zakresu technologii Google? Dobrze znasz język angielski i szukasz nowych wyzwań zawodowych? Dołącz do ŠKODA AUTO w Pradze i podejmij zatrudnienie w międzynarodowym zespole specjalistów.

Zakres obowiązków:
- Będziesz ekspertem w zakresie technologii Google (GTM, GA 360, Google Cloud, Firebase).
- Będziesz liderem w zakresie integracji technologii Google i ŠKODA AUTO.
- Będziesz odpowiedzialny/-a za analizę sytuacji i optymalne rozwiązania problemów.
- Będziesz członkiem zespołu przy rozwoju aplikacji internetowych i mobilnych.
- Będziesz przekazywać doświadczenie w formie szkoleń, instrukcji i instruktaży.

NASZE WYMAGANIA

- Wykształcenie min. średnie informatyczne.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie C1 (sporządzanie dokumentacji technicznej).
- Dobra znajomość technologii marketingowych Google (integracja technologii Google i ŠKODA AUTO).
- Umiejętność trafnej interpretacji wymagań handlowych i technicznych.
- Prawo jazdy kat.B.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ

- Praca na pełny etat (do grudnia 2020 roku z możliwością przedłużenia).
- Wynagrodzenie do 69 000 CZK miesięcznie (w zależności od doświadczenia i umiejętności).
- Ciekawy projekt, w którym będziesz mógł/-a uczestniczyć w procesie opracowywania strategii w zakresie cyfrowego ekosystemu w prestiżowym środowisku międzynarodowym.
- Samochód służbowy.
- Telefon komórkowy i laptop służbowy.
- Dodatki do wyżywienia.
- Pomoc z zakwaterowaniem w Pradze.
- Kursy językowe, szkolenia oraz możliwość dalszego rozwoju.
- Miejsce pracy: Praga, Republika Czeska

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim. Z przyjemnością rozpatrzymy każdą kandydaturę, która spełnia wymagania. Osoby, które przejdą pozytywnie wszystkie etapy rekrutacji zostaną zaproszone na rozmowę z pracodawcą.

[email protected]

Telefon: +48662287769

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.


Skontaktuj się z nami
@

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w niniejszym kwestionariuszu lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach w procesie rekrutacji do agencji pośrednictwa pracy DP WORK s.r.o., IČ (REGON): 27944719, zarejestrowanej pod adresem: ul. Vodičkova 791/41, Nové Město, 110 00 Praha 1. Republika Czeska, pod numerem C 128365 w Sądzie rejonowym w Pradze (zwana dalej "Spółka"), w celu:

  • przesyłania komunikatów handlowych z ofertami towarów i usług przez Spółkę lub osoby trzecie, w tym przekazywanie informacji z ofertami wolnych miejsc pracy w Spółce lub u klientów Spółki, dla których Spółka przeprowadza rekrutację pracowników w formie pisemnej lub drogą elektroniczną oraz za pomocą operatorów komórkowych (e-mail, wiadomości SMS).
  • przekazywania danych osobowych partnerom Spółki, na potrzeby których Spółka przeprowadza rekrutację pracowników w celu przeprowadzenia rekrutacji pracowników.
Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe na podstawie niniejszej zgody, która jest tytułem prawnym do przetwarzania danych osobowych zgodnie z GDPR (RODO) przez okres 5 lat od momentu jej otrzymania. Udzielenie niniejszej zgody nie jest naszym wymogiem umownym i nie jest podstawą do zawarcia umowy z naszą Spółką. W każdej chwili jest możliwość wycofania zgody bez uszczerbku dla zgodności z prawem przetwarzania, na podstawie udzielania zgody przed jej wycofaniem. Z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, oraz prawem do przetwarzania danych osobowych można zapoznać się na: www.dpwork.cz. Niniejsza informacja jest również dostępna w oddziale Spółki, w którym jest przeprowadzana rekrutacja.

* Pola obowiązkowe