DP WORK - PL

ROBIMY TO CO NAM WYCHODZI NAJLEPIEJ, PONIEWAŻ WIEMY JAK TO ZROBIĆ...

Rekrutujemy pracowników na różne stanowiska na potrzeby wielu renomowanych firm, skupiających swoją działalność na terenie Republiki Czeskiej.

Agencja DP WORK s.r.o. zapewnia najwyższy poziom usług personalnych na czeskim rynku pracy. 
Jesteśmy w rankingu TOP 5 – 6 Agencji Personalnych w Czechach.


Szanowni Pracownicy i Kandydaci!

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa COVID-19 w celu maksymalnej ochrony zdrowia publicznego, zdrowia naszych pracowników i kandydatów wprowadziliśmy kilka zmian w organizacji naszej pracy.

Ograniczamy do odwołania działalność naszych oddziałów: http://www.dpwork.cz/covid19

Jeśli jesteś naszym pracownikiem i masz pytania dotyczące swojej pracy, skontaktuj się z koordynatorem, który przedstawi aktualną informację.

W związku z ograniczeniem ruchu granicznego jesteśmy zmuszeni odwołać przyjęcia pracowników z Polski. Dziękujemy za przesyłanie zgłoszeń w odpowiedzi na nasze oferty. Gwarantujemy, że w momencie kiedy sytuacja się ustabilizuje skontaktujemy się z każdym kandydatem w celu omówienia szczegółów współpracy.

Na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem. Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą.

Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo nasze narody potrafią się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.

Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.
Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,
Zespół DP WORK

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH Z PRAWEM JAZDY KAT.B - ŠKODA AUTO MLADA BOLESLAV - BEZ JĘZYKA

ŠKODA AUTO (miasto Mlada Boleslav) - Logistyka


OPIS STANOWISKA

Operator wózka widłowego: dostarczanie towaru na inne działy produkcji. Obsługa wózków widłowych (różne rodzaje): załadunek, rozładunek pustych opakowań i palet. Przewóz opakowań i palet, inwentaryzacja, praca z systemem magazynowym SAP (do przyuczenia), wykonywanie pracy zgodnie z poleceniami przełożonego (majstra).

3-zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie


WYMAGANIA

- dobry stan zdrowia
- znajomość języka czeskiego w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych - warunek konieczny (możliwość wystawienia lub przedłużenia uprawnień)
prawo jazdy kat.B - warunek konieczny

NASZA OFERTA

- od 22 580 - 28 180 CZK netto/miesiąc (około 3770 - 4700 PLN) - wynagrodzenie podstawowe bez nadgodzin 
- możliwość nadgodzin - wynagrodzenie miesięczne uzależnione od ilości przepracowanych godzin
- dodatki świąteczne: Boże Narodzenie do 10 000 CZK, Wielkanoc do 10 000 CZK
- cotygodniowe zaliczki
- dodatek rekrutacyjny w wysokości 12 000 CZK
- czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia 
- darmowe badania lekarskie
- darmowa odzież i obuwie robocze
- darmowe szkolenia BHP
- system premiowy
- możliwość awansu
- zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą od Agencji DP WORK lub dopłata do własnego zakwaterowania
- dofinansowanie do dojazdów z Polski
- ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny
- 25 dni urlopu (płatnego)
- dodatek do wyżywienia w postaci bonów żywieniowych
- praca w nowoczesnym, czystym i bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
- po 9 miesiącach od podjęcia pracy jest możliwość przejścia bezpośrednio pod Škoda Auto.
- szeroki socjalny program – opieka związków zawodowych (różnego rodzaju zniżki, premie okolicznościowe np. narodziny dziecka, obozy letnie dla dzieci itd.)
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive u renomowanego pracodawcy

W przypadku osób którzy nie posiadają uprawnień na wózki widłowe jest możliwość ich wystawienia lub przedłużenia.

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Prosimy o przesyłanie CV lub krótkich danych (imię, nazwisko, data urodzenia, telefon kontaktowy, adres e-mail, doświadczenie zawodowe, wykształcenie, dodatkowe umiejętności/uprawnienia) na adres: 

[email protected]

Telefon: +48662287769

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z nami
@

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w niniejszym kwestionariuszu lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach w procesie rekrutacji do agencji pośrednictwa pracy DP WORK s.r.o., IČ (REGON): 27944719, zarejestrowanej pod adresem: ul. Vodičkova 791/41, Nové Město, 110 00 Praha 1. Republika Czeska, pod numerem C 128365 w Sądzie rejonowym w Pradze (zwana dalej "Spółka"), w celu:

  • przesyłania komunikatów handlowych z ofertami towarów i usług przez Spółkę lub osoby trzecie, w tym przekazywanie informacji z ofertami wolnych miejsc pracy w Spółce lub u klientów Spółki, dla których Spółka przeprowadza rekrutację pracowników w formie pisemnej lub drogą elektroniczną oraz za pomocą operatorów komórkowych (e-mail, wiadomości SMS).
  • przekazywania danych osobowych partnerom Spółki, na potrzeby których Spółka przeprowadza rekrutację pracowników w celu przeprowadzenia rekrutacji pracowników.
Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe na podstawie niniejszej zgody, która jest tytułem prawnym do przetwarzania danych osobowych zgodnie z GDPR (RODO) przez okres 5 lat od momentu jej otrzymania. Udzielenie niniejszej zgody nie jest naszym wymogiem umownym i nie jest podstawą do zawarcia umowy z naszą Spółką. W każdej chwili jest możliwość wycofania zgody bez uszczerbku dla zgodności z prawem przetwarzania, na podstawie udzielania zgody przed jej wycofaniem. Z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, oraz prawem do przetwarzania danych osobowych można zapoznać się na: www.dpwork.cz. Niniejsza informacja jest również dostępna w oddziale Spółki, w którym jest przeprowadzana rekrutacja.

* Pola obowiązkowe