DP WORK - PL

ROBIMY TO CO NAM WYCHODZI NAJLEPIEJ, PONIEWAŻ WIEMY JAK TO ZROBIĆ...

Rekrutujemy pracowników na różne stanowiska na potrzeby wielu renomowanych firm, skupiających swoją działalność na terenie Republiki Czeskiej.

Agencja DP WORK s.r.o. zapewnia najwyższy poziom usług personalnych na czeskim rynku pracy. 
Jesteśmy w rankingu TOP 5 – 6 Agencji Personalnych w Czechach.


Szanowni Pracownicy i Kandydaci!

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa COVID-19 w celu maksymalnej ochrony zdrowia publicznego, zdrowia naszych pracowników i kandydatów wprowadziliśmy kilka zmian w organizacji naszej pracy.

Ograniczamy do odwołania działalność naszych oddziałów: http://www.dpwork.cz/covid19

Jeśli jesteś naszym pracownikiem i masz pytania dotyczące swojej pracy, skontaktuj się z koordynatorem, który przedstawi aktualną informację.

W związku z ograniczeniem ruchu granicznego jesteśmy zmuszeni odwołać przyjęcia pracowników z Polski. Dziękujemy za przesyłanie zgłoszeń w odpowiedzi na nasze oferty. Gwarantujemy, że w momencie kiedy sytuacja się ustabilizuje skontaktujemy się z każdym kandydatem w celu omówienia szczegółów współpracy.

Na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem. Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą.

Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo nasze narody potrafią się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.

Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.
Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,
Zespół DP WORK

SPAWACZ TIG LUB CO2 W IVECO BUS - VYSOKÉ MÝTO - PRACA BLISKO GRANICY

Iveco Bus Czech Republic a.s. (miasto Vysoké Mýto) - SPAWACZ TIG/CO2

Iveco Bus w Vysokim Mycie jest firmą z 120-letnią tradycją. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji sprzętu transportowego. Iveco eksportuje swoje wyroby do 30 krajów, dzięki czemu jest jedną z największych i najbardziej stabilnych firm w Republice Czeskiej.


OPIS STANOWISKA

Wykonywanie podstawowych czynności przy spawaniu metalowych części i konstrukcji. Spawanie łukiem elektrycznym: spawanie ram desek rozdzielczych, paneli bocznych, dachów, szkieletów ścian przednich, skrzydeł drzwiowych. Spawanie punktowe dachów i boków autobusów. Łączenie i sprawianie przegród i uchwytów metodą TIG.
Spawanie płomieniowe: spawanie i mocowanie elementów do karoserii. Spawanie rur i systemów rurowych.


2-3 -zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie

WYMAGANIA

- dobry stan zdrowia
- wykształcenie techniczne kierunkowe lub pokrewne będzie atutem
- uprawnienia spawalnicze
TIG lub CO2 będą autem (możliwość odnowienia uprawnień)
- doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
- czytanie dokumentacji technicznej
- sumienność i pracowitość
- nie wymagamy znajomości j. czeskiego
- chęć i motywacja do pracy!

NASZA OFERTA

- od 20 500 do 23 900 CZK netto/miesiąc (około 3450 - 4000 zł w zależności od umiejętności) - wynagrodzenie podstawowe bez nadgodzin
- możliwość nadgodzin - wynagrodzenie miesięczne uzależnione od ilości przepracowanych godzin
- 13 pensja
- 100 CZK/dzień pracy - dodatek na dojazdy z Polski
- cotygodniowe zaliczki
- czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
- darmowe badania lekarskie
- darmowa odzież i obuwie robocze
- możliwość rozwoju i awansów
- zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą od Agencji DP WORK lub dopłata do własnego zakwaterowania
- ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny
- dodatek do wyżywienia (karta na stołówkę)
- 25 dni urlopu (płatnego)
- konto bankowe i abonament komórkowy na dogodnych warunkach
- praca w nowoczesnym, czystym i bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive u renomowanego pracodawcy oraz bezpośredniego zatrudnienia.

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV + skan/zdjęcie uprawnień spawalniczych i świadectwa pracy na podobnym stanowisku na adres:

[email protected]

Telefon: +48662287769

Wszystkim, którzy przesłali CV dziękujemy. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z nami
@

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w niniejszym kwestionariuszu lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach w procesie rekrutacji do agencji pośrednictwa pracy DP WORK s.r.o., IČ (REGON): 27944719, zarejestrowanej pod adresem: ul. Vodičkova 791/41, Nové Město, 110 00 Praha 1. Republika Czeska, pod numerem C 128365 w Sądzie rejonowym w Pradze (zwana dalej "Spółka"), w celu:

  • przesyłania komunikatów handlowych z ofertami towarów i usług przez Spółkę lub osoby trzecie, w tym przekazywanie informacji z ofertami wolnych miejsc pracy w Spółce lub u klientów Spółki, dla których Spółka przeprowadza rekrutację pracowników w formie pisemnej lub drogą elektroniczną oraz za pomocą operatorów komórkowych (e-mail, wiadomości SMS).
  • przekazywania danych osobowych partnerom Spółki, na potrzeby których Spółka przeprowadza rekrutację pracowników w celu przeprowadzenia rekrutacji pracowników.
Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe na podstawie niniejszej zgody, która jest tytułem prawnym do przetwarzania danych osobowych zgodnie z GDPR (RODO) przez okres 5 lat od momentu jej otrzymania. Udzielenie niniejszej zgody nie jest naszym wymogiem umownym i nie jest podstawą do zawarcia umowy z naszą Spółką. W każdej chwili jest możliwość wycofania zgody bez uszczerbku dla zgodności z prawem przetwarzania, na podstawie udzielania zgody przed jej wycofaniem. Z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, oraz prawem do przetwarzania danych osobowych można zapoznać się na: www.dpwork.cz. Niniejsza informacja jest również dostępna w oddziale Spółki, w którym jest przeprowadzana rekrutacja.

* Pola obowiązkowe