DP WORK - PL

ROBIMY TO CO NAM WYCHODZI NAJLEPIEJ, PONIEWAŻ WIEMY JAK TO ZROBIĆ...

Rekrutujemy pracowników na różne stanowiska na potrzeby wielu renomowanych firm, skupiających swoją działalność na terenie Republiki Czeskiej.

Agencja DP WORK s.r.o. zapewnia najwyższy poziom usług personalnych na czeskim rynku pracy. 
Jesteśmy w rankingu TOP 5 – 6 Agencji Personalnych w Czechach.


Szanowni Pracownicy i Kandydaci!

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa COVID-19 w celu maksymalnej ochrony zdrowia publicznego, zdrowia naszych pracowników i kandydatów wprowadziliśmy kilka zmian w organizacji naszej pracy.

Ograniczamy do odwołania działalność naszych oddziałów: http://www.dpwork.cz/covid19

Jeśli jesteś naszym pracownikiem i masz pytania dotyczące swojej pracy, skontaktuj się z koordynatorem, który przedstawi aktualną informację.

W związku z ograniczeniem ruchu granicznego jesteśmy zmuszeni odwołać przyjęcia pracowników z Polski. Dziękujemy za przesyłanie zgłoszeń w odpowiedzi na nasze oferty. Gwarantujemy, że w momencie kiedy sytuacja się ustabilizuje skontaktujemy się z każdym kandydatem w celu omówienia szczegółów współpracy.

Na bieżąco obserwujemy aktualne wydarzenia. Każdego dnia oczekujemy pozytywnych informacji odnośnie walki z Koronawirusem. Cieszymy się ze wszelkich oznak solidarności w kraju i za granicą.

Ta trudna sytuacja pokazuje, jak bardzo nasze narody potrafią się zjednoczyć w obliczu nietypowych zdarzeń.

Apelujemy! Dbajcie o siebie i o swoich bliskich. Przestrzegajmy kwarantanny, by jak najszybciej pozbyć się wspólnego wroga.
Z życzeniami zdrowia i cierpliwości,
Zespół DP WORK

Dostępne oferty pracy:


SPAWACZ TIG LUB CO2 W IVECO BUS - VYSOKÉ MÝTO - PRACA BLISKO GRANICY

Vysoke myto
PRACA PRZY PRODUKCJI UKŁADÓW WYDECHOWYCH W FAURECIA - PISEK - DO PRZYUCZENIA - BEZ JĘZYKA

Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o. (miasto Pisek) Wykonywanie prostych czynności montażowych przy produkcji układów wydechowych i katalizatorów dla samochodów na linii produkcyjnej, obsługa maszyn, kontrola jakości.